Basında Biz

Basında Biz

Burun Estetiği Yaptıranlar Bunlara Dikkat!

Türkiye’de en sık yapılan estetik operasyon olan burun ameliyatları sayesinde; burnun boyutu, şekli ve yüzün genel görünümü değiştirilebiliyor. Ayrıca sinüzit, polip, burun etleri ve kıkırdaktaki eğriliğe bağlı görülen solunum problemleri de gelişen ameliyat teknikleri ile gideriliyor. Ancak ameliyat süreci ve sonrasında bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekiyor. Memorial Antalya Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü’nden Op. Dr. Ahmet Harun Şimşek, burun estetiği konusunda bilinmesi gerekenler hakkında bilgi verdi.

Devamını Oku
Basında Biz

ABD'li Öğretmene Jolie Operasyonu

ABD’li Kari Ann Ray’in 25 yıllık kâbusu Antalya’da son buldu. Kansere genetik yatkınlığı olan Ray, Angelina Jolie gibi göğüslerini aldırarak tümor riskinden kurtuldu.

Devamını Oku
Basında Biz

Yüzde Yüz Yüzümüz Güldü!

Rahim, çift kol nakli gibi başarılara imza atan Akdeniz Üniversitesi, tıp tarihinde yeni bir sayfa açtı. Ekip, dün 9 saatlik bir ameliyatla Türkiye’deki ilk yüz naklini gerçekleştirdi. Aynı anda yüzü alınan donörün iki kol ve bir bacağı da başka hastaya nakledildi.

Devamını Oku
Basında Biz

Türkiye'de İlk Çift Kol Nakli Yapıldı!

Akdeniz Üniversitesi'nde Ömer Özkan ve ekibi tarafından, trafik kazasında hayatını kaybeden Fatih Demirel'den alınan iki kolun nakledildiği Cihan Topal'ın sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Devamını Oku
Basında Biz

Meme Kanserine Tango ile Dikkat Çektiler

Muğla’nın Fethiye ilçesinde düzenlenen etkinlikte meme kanserine dikkat çekmek için tango ile farkındalık oluşturuldu.

Devamını Oku